پیام تبریک رییس شورای صنفی مرکزی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی

 

«والفجرِ و لَیالٍ عَشْر…». دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.

دهه فجر امسال و طلوع چهل و یکمین خورشید پیروزی، در کنار سرفرازی و سربلندی ملت مسلمان ایران، فریادهای سرخ و جاودانی علیه کفر و استبداد را در کنار موفقیت‌های عرصه‌های علمی و دانشگاهی، یادآوری می‌کند.

اینجانب به نمايندگي از كارمندان دانشگاه‌هاي دولتي كشور ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، یاد و خاطر بنیانگذار کبیر انقلاب امام راحل و شهدای گرانقدر این ایام فرخنده را به تمامی مردم شریف ايران، خصوصاً جامعه دانشگاهی، کارمندان، اساتید و دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم با تلاش و همدلی بیشتر، همچنان پرتلاش براي حمایت از حقوق حقه و ایجاد فضای مناسب جهت انجام فعالیت‌های موثرتر، انعكاس مسائل و مشكلات صنفی كارمندان، تقویت تعامل و همدلی بین كارمندان و مسئولین دانشگاه و تلاش در جهت ارتقاء منزلت و جایگاه اجتماعی و معیشتی، در عرصه علم، عمل و سازندگی رو به سوی افق‌های روشن حرکت کنیم.

 

محمد يوسفی

رئيس شورای صنفی دانشگاه‌های دولتی كشور