پیام تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه رییس شورای صنفی کارمندان دانشگاه‌های دولتی کشور (29 اسفند 99)

همکاران محترم دانشگاهی
با سلام و احترام
سال ۹۹ با همه شرایط و سختی‌ها در شرایطی در حال سپری شدن است که روزهای پایانی این سال و آغاز سال ۱۴۰۰ مصادف با اعیاد و ایام خجسته ماه شعبان یعنی میلاد سه نور مطهر (ع) و در آغازین روزهای سال جدید هم ولادت موفور‌السرور امام زمان (عج) همگی نوید روزهای خوب را با خود همراه خواهد داشت.این ایام شادی‌بخش همراه با سال نو را تبریک می‌گوئیم و برای کلیه شاغلین آموزش عالی کشور مخصوصا کارمندان عزیز دانشگاه‌ها، سالی سرشار از صحت، عافیت و موفقیت را آرزومندیم.
پدیده کرونا، دانشگاه‌ها را با مسائل جدید و نو مواجه نمود. به نظر می‌رسد دستاوردهای مثبت آن برای آموزش عالی باید مورد مطالعه و حفظ و حراست قرار گیرد.
از دیگر اتفاقات مثبت سال گذشته تثبیت نسبی نهاد شورا بود خوشبختانه به مدد حمایت‌های ارزشمند کارمندان دانشگاه‌های کشور و همکاری و همدلی این قشر تاثیر گذار در آموزش عالی، شوراهای صنفی دانشگاهی بیش از پیش ظهور یافته و بالنده‌تر از قبل به راه خود ادامه دادند تا آنجا که به رغم برخی موانع و مشکلات ،افزایش حقوق ۵۰ درصد کارمندان از بهمن ماه محقق شد و بر اساس برخی اخبار به نظر می‌رسد معوقات هم در مسیر خوبی قرار گرفته که امیدها برای پرداخت آن طی روزهای اخیر بیشتر شده است. امیدواریم با اراده مدیران آموزش عالی و سازمان برنامه و بودجه و جدیت بیش از پیش ایشان در آستانه میلاد امام زمان (عج) به‌صورت کامل محقق شود.
به امید حق سال جدید، سالی پر برکت برای آموزش عالی و شوراهای صنفی کارمندان دانشگاهها خواهد بود.
ان شاء ا…
شایان ذکر است،شورا در اولین روزهای کاری سال نو طی بیانیه‌ای برنامه‌های خود را برای سال ۱۴۰۰ با همکاران گرامی به اشتراک خواهد گذاشت.

با آرزوی تندرستی و شادکامی
محمد یوسفی
۲۹ اسفندماه۱۳۹۹